Drewno zawsze na czasie

1690362-drewno-657-323Krzesła do poczekalni mogą być wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze są dziś metalowe podstawy z aluminium lub stali chromowanej. Ale wciąż modne jest również drewno, ponadczasowe, klasyczne i uniwersalne. Ceny krzeseł z drewna są różne, ale w asortymencie który niestety staje się coraz bardziej ubogi, bo wypierany przez sztuczne materiały, można znaleźć modele na różną kieszeń. Piękne klasyczne krzesło drewniane K11 z siedziskiem tapicerowanym doskonale nadaje się do różnych wnętrz. Kosztuje niewiele ponad sto złotych.

Wykonane jest z drewna litego w kolorze olchy lub czereśni antycznej, a obicie to materiał w kolorze kremowym. Z podobnych materiałów wykonane jest krzesło K40. Natomiast krzesło biurowe K55 kosztuje niecałe dwieście złotych i ma stelaż wykonany z drewna giętego, a siedzisko obite jest tkaniną w kolorze zielonym.  Krzesło Malva to już znacznie wyższa klasa.  Kosztuje około trzystu złotych, ma miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie, a ramę z naturalnego drewna litego, bejcowanego na różne kolory. Krzesło Bingo arm Wood droższe o sześćdziesiąt złotych wygląda zupełnie inaczej, bo miska siedziska krzesła i oparcia wykonana jest  z wysokogatunkowej, profilowanej sklejki bukowej, bejcowanej lub lakierowanej na różne kolory.

Krzesło to wygląda bardzo elegancko i jest łatwe do utrzymania w czystości. Ma też wygodne podłokietniki z ręcznie polerowanego drewna litego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>