Krzesła niższej klasy

wloskie_krzeslo_viola_2434196492Poczekalnie mogą być różnie wyposażone. Te publiczne zazwyczaj mają niezbyt starannie dobrany wystrój, a na swoją kolej czeka się na mniej lub wygodnych krzeseł. Krzesła jako wyposażenie poczekalni jest meblem który zmieści się wszędzie. Można go dowolnie przesuwać i ustawiać w innych miejscach Dlatego najprościej jest do poczekalni zakupić kilka krzeseł. Wybór krzeseł różnych producentów jest bardzo duży. Można je dobierać według różnych kryteriów. Jednak wciąż najbardziej popularne w publicznych poczekalniach są tanie krzesła, które pozostawiają wiele do życzenia. Najtańsze krzesła do poczekalni można nabyć już za siedemdziesiąt złotych.

To krzesła o prostej konstrukcji metalowej z plastikowymi siedziskami i oparciami. Niektóre, trochę droższe modele mają siedziska i oparcia tapicerowane tkaniną. Powyżej stu złotych dostępne są krzesła wprawdzie niewiele różniące się od tych najtańszych wyglądem, ale wygodniejsze, bo bardziej ergonomiczne i wyprofilowane do kształtu ciała. Krzesło Polyfold alu plus kosztuje sto piętnaście złotych. Ma plastikowe siedzisko i oparcie oraz metalową, lakierowaną ramę. Jest łatwe do utrzymania w czystości i istniej możliwość składowania po złożeniu krzesła. Krzesło Styl kosztuje około stu czterdziestu złotych. Krzesło ma miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie oraz metalową, chromowaną lub lakierowaną ramę.

Kilka sztuk tych krzeseł można składować na stosie. Krzesło Styl EP to propozycja o dwadzieścia złotych droższa. A czym się różni? Z wyglądu w zasadzie niczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>