Krzesła ze stali chromowanej

marschromMeble do poczekalni są dostępne w wielu wersjach oferowanych przez kilkudziesięciu producentów polskich i zagranicznych. Krzesła mogą mieć różne kolory, różnić się materiałem wykonania i wagą. Mogą być pojedynczymi sztukami lub można je łączyć w szeregi. Można dobrać krzesła w wersjach tańszych lub droższych. Wybór zależy od wystroju wnętrza poczekalni a także od kwoty jaką chce się wydać na urządzenie poczekalni.

Meble mogą mieć aluminiową podstawę lub wykonaną ze stali chromowanej. Można zakupić do poczekalni krzesła już za jakieś sto złotych. To model bardzo prosty, ale o fantazyjnym, ale  pasujący do wielu pomieszczeń. Stelażem krzesła jest  stal chromowana, a oparcie i siedzisko wykonane jest z materiału PVC w kolorze beżowym. Znacznie droższym modelem jest krzesło Cool na płozach. Siedzisko jest wykonane ze sklejki na wysoki połysk,  o doskonale wyprofilowanym oparciu. Jej właściwości i elastyczność zwiększają komfort siedzenia. To idealny pomysł do poczekalni i recepcji. Krzesło Ibis chrome EP w podobnej cenie około trzystu złotych ma miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie i metalową, chromowaną ramę.

O połowę tańsze krzesło Vesta też nie jest złym wyjściem. Ma miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Krzesło K9 choć kosztuje tylko 100zł ma metalowe oparcie i stelaż ze stali chromowanej. Jego siedzisko wykonane jest z materiału PVC w kolorach: krem, beż i brąz. Efektownie będzie wyglądało w każdym pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>