Fotel Relaks SG Steel – idealny do twojego biura

Fotel Relaks SG Steel - idealny do twojego biura

Szukasz wygodnego i solidnego fotela biurowego? W sklepach internetowych możesz znaleźć wiele różnych modeli foteli biurowych. W tym miejscu postaramy się przedstawić niezwykle interesujący fotel Fotel Relaks SG. Dzięki niemu praca przy biurku będzie przebiegać w bardzo komfortowych warunkach.

Fotel Relaks SG Steel – komfort i elegancja

 

Opisywany tutaj model fotela biurowego wykonany jest z wysokiej jakości naturalnej skóry licowej, która utrzymana jest w czarnej kolorystyce. Oczywiście jeśli taki kolor nam nie odpowiada, to mamy również możliwość wyboru kolorystyki brązowej lub kremowym. Warto podkreślić, że nie tylko front fotela jest tapicerowany. Miękka i miła w dotyku skóra znajduje się również na podłokietnikach zapewniając maksymalny komfort podczas podpierania się. Mechanizm jezdny wzmiankowanego fotela wykonany jest z polerowanego aluminium. Dzięki temu fotel wyróżnia się elegancją, a zarazem jest bardzo solidny i bezpieczny w użytkowaniu. Do fotela dołączane są zazwyczaj dwa komplety kółek: do powierzchni dywanowych, a także te odpowiednie do powierzchni twardych, takich jak parkiety, czy też panele. Fotel posiada wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa. Dzięki niemu możemy całkowicie skupić się na pracy. Jest bowiem maksymalnie wygodny.

Praca i relaks

Fotel Relaks SG Steel - komfort i elegancjaFotel Relaks SG Steel to oczywiście fotel przeznaczony do pracy przy biurku. Jednak dzięki specjalnemu mechanizmowi ruchowemu Tilt, użytkownik może bujać się w fotelu, kiedy choćby chce parę chwil przeznaczyć na relaks. Tym samym mechanizmem można zablokować fotel w wybranej pozycji i powrócić do wytężonej pracy. Dzięki podnośnikowi pneumatycznemu możemy dowolnie regulować wysokość fotela. Fotel posiada również regulację siły oporu, dlatego też można go odpowiednio wyregulować do wagi użytkownika. Fotele serii Relaks SG to solidne i komfortowe rozwiązania do twojego biura. Są perfekcyjnie wykonane i trwałe. Zapewniają maksymalny komfort pracy i relaksu. Warto podkreślić, że cena fotela jest na dość dobry poziomie w stosunku do jakości produktu. Za stosunkowo niedużą kwotę zyskujemy bowiem mebel bezpieczny, który będzie nam służył przez wiele lat. Warto więc zainwestować w nowoczesne rozwiązanie do biura. Z pewnością ty i twoi pracownicy docenicie warunki jakie Fotel Relaks SG Steel zapewni wam podczas długich godzin pracy.

Ola

One thought on “Fotel Relaks SG Steel – idealny do twojego biura

  1. Mam ten fotel jest naprawdę wygodny i póki co bardzo wytrzymały. Bo wytrzymuje 100 kg przez 10 godzin na dobę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =