Niskie krzesła barowe do kuchni i aneksu kuchennego

niskie hokery

Szukasz stylowych krzeseł przeznaczonych do kuchni albo do aneksu kuchennego? W takim przypadku postaw na hokery, które będą świetnie nadawały się do wielu aranżacji. Gdy jednak zbyt wysokie nie nadają się do aranżacji, postaw na te niższe. Co oferują producenci?

Niskie hokery to kapitalny wybór tam, gdzie blaty nie są tak wysokie, aby zastosować stołki o standardowej wysokości, natomiast nie są one też na tyle niskie, aby ustawić zwykłe krzesła. Osoby, które w kuchni miały takie średniej wysokości blaty, często miały problemy z dobraniem do nich właściwych siedzisk – niski hoker może być wtedy najlepszym rozwiązaniem.

 

Jak dobrać najlepsze niskie hokery?

Dobierając odpowiednie niskie hokery, warto wziąć pod uwagę dwie główne kwestie – ich wysokość oraz styl.

 

Wysokość hokera ma związek z blatem, do którego ma być on dostawiony. Siedzisko powinno znajdować się wtedy poniżej blatu, najlepiej na wysokości minimum 10 cm niżej. Gdy hoker ma mieć podłokietniki, w takim przypadku również powinny one chować się pod blatem, aby nie przeszkadzały w jego użytkowaniu.

 

Druga kwestia związana z wyborem odpowiedniego hokera to jego styl. Nowoczesne i klasyczne hokery dostępne obecnie w wielu wariantach, dlatego można dopasować je indywidualnie do pomysłu na wnętrze. Wśród popularnych modeli znajdują się między innymi hokery w stylu glamour, które wykończone są dekoracyjnymi tkaninami obiciowymi z aksamitu lub skór naturalnych z pikowaniem. Także popularne są modele z metalowymi ramami i drewnianymi siedziskami inspirowane stylem loft.

 

Do klasycznych wnętrz można wybrać z kolei krzesła drewniane, na przykład z ozdobnymi oparciami. Takie modele wyglądają świetnie w aranżacjach prowansalskich, rustykalnych, skandynawskich.

 

Niskie hokery – gdzie kupić?

Jeżeli chcesz kupić niski hoker, bez problemu znajdziesz wiele modeli online. W sklepach internetowych na kupujących czekają różne warianty hokerów, które nadają się do kuchni o wielu stylach.

 

Zamówienie w sklepie internetowym jest szybkie i wygodne – wystarczy tylko sprawdzić dostępne modele, zapoznać się z informacjami na ich temat w opisie, a potem dokończyć zakupy online. Paczka zawierająca zamówione meble może być doręczona nawet kolejnego dnia pod wskazany adres.

 

Zatem wtedy, gdy standardowe hokery są zbyt wysokie, natomiast standardowe krzesła także nie wchodzą w grę, warto pomyśleć o zakupieniu niskich hokerów. Ze względu na swoją konstrukcję doskonale nadają się do kuchni i aneksów kuchennych.

Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 13 =